İç Cephe Dekorasyon

Zengin ev dekorasyonlarına bakıldığında renklerin ve aksesuarların kullanım şeklinin evin havasını değiştirmiş olduğu net bir şekilde görülmektedir.

Bizi Araya Bilirsiniz

Ücretsiz Danışmanlık

05531288905

Evler, kişilerin bütün günün yorgunluğunu atacağı, huzurlu saatler geçireceği ve kendilerini rahat hissedeceği mekanlardır.
Bu nedenle iyi bir dekorasyon, güzel ve rahat bir ev için olmazsa olmaz faktörler arasında yer almaktadır.
Herkes evinin görüntüsünün güzel, kullanışlı ve göz alıcı bir şekilde dekore edilmesini istemektedir.
Bununla beraber herkesin bütçesi lüks ve dikkat çekici ev dekorasyonu uygulamasına imkan vermemektedir.
Ancak dekorasyon yaparken dikkat çekici değişiklikler yapmak, zengin bir ev dekorasyonu oluşturmak için sanıldığı kadar da yüksek miktarlar harcamaya gerek olmamaktadır.
İç cephe dekorasyon tüyoları ile yapılabilecek olan küçük dokunuşlar ve basit uygulamalar ile evinizi olduğundan daha zengin daha lüks bir görünüm kazandırabilirsiniz.

İç Yapı dekorasyonu üstünde titizlikte durulması gereken konular arasındadır.
Her ayrıntıyı incelikle elden ve gözden geçirilerek meydana görkemli bir yapıt çıkarılmalıdır.
 Bunun için çoğu etken etkilidir aslında.
Kullanılacak alanda tercih edilen ürünler önceden belirlenmelidir.
Yapının bütün hatlarında çağdaş ve modern mi yoksa klasik mi olacağı netleştikten sonra harekete geçilmeli.
Kervan yolda düzelir mantığındansa her şeyin daha yolun başında belirlenmiş olması yol haritasında sonradan oluşacak problemlerin önüne geçer.
Kapı seçimimden duvar tercihine kadar her şeyin netleşmiş olması aynı vakitte programlanırsa sürat da kazandırır.

Uygun Maliyet
İş Kalitesi

Ev dekorasyonlarında en çok özen gösterilen alanlar salon ve oturma odaları olmaktadır.
Salon ve oturma odalarını şık ve zengin gösterebilmek için bu alanlarda kullanılacak olan mobilyalardan evdeki aksesuarlara kadar en pahalı ürünlerin seçilmesi gerekmemektedir.
Birbirleri ile uyumsuz ve düzensiz bir şekilde yerleştirilmiş mobilya ve aksesuarlar zengin bir görüntü yansıtmak yerine zevksizliği yansıtacaktır. İç cephe dekorasyonu yaparken, gereksiz aksesuarlar ve gösterişli mobilyalardan daha çok kullanımı kolay ve göz yormayan eşyalara yönelmeniz daha doğru olacaktır.

Bakımı zor mobilyaların ve aksesuarların yerine, evi düzenli gösterecek sade eşya tercihi yaparak daha zengin bir ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Abartılı olan mobilyalara ve aksesuarlara gereksiz miktarda ücret ödemek yerine, evinizin duvarlarını temiz gösterecek olan sade bir duvar kağıdı ve yıpranmış parkelerin yerine yeni kaplamalar yaptırarak evinizin daha düzenli görünmesini sağlayabilirsiniz. Zengin bir görüntüye sahip evler, genellikle bakımlı ve düzenli olmaktadır.

Zengin ev dekorasyonlarına bakıldığında renklerin ve aksesuarların kullanım şeklinin evin havasını değiştirmiş olduğu net bir şekilde görülmektedir.
Zengin ev dekorasyonu yapabilmek için, ilk olarak evinizde kullanmak istediğiniz duvar boyasının rengini seçmeniz gerekmektedir.
Sade ve soft renkler her zaman evinizde kullanacağınız aksesuarları ve diğer detayları ön plana çıkaracaktır.
Özellikle beyaz duvar boyası ile evinizde lüks ve ferah bir ortam yaratabilirsiniz.
Seçeceğiniz mobilyaların ve aksesuarların birbirleri ile uyum sağlaması, evinizi zengin gösterecek olan bir diğer tüyo olmaktadır.

Sade ve tek bir renkten oluşan oturma gruplarına, aksesuarlarınız-la aynı tonlarda olan kırlentler yerleştirerek havalı bir görüntü oluşturabilirsiniz.
Ev dekorasyonunda aksesuar seçimini yaparken ufak tefek çok sayıda obje seçerek karmaşa yaratmak yerine, kendini gösterecek ve birbirini tamamlayacak objelerle zengin bir görüntü oluşmasını sağlayabilirsiniz. Eviniz için aydınlatma seçimi yaparken uygun bir avizenin yanında ayriyeten çekici bir görünüm sağlayacak lamba-der ve abajur da alabilirsiniz.
Evinizin duvarlarında, ahşap çerçeveler kullanarak sizin için anlamlı olan fotoğrafları asabilir ve renk detayları ile bunu mobilya ve aksesuarlarına uydurabilirsiniz.

2022 senesinde bütün dünyada olmuş olduğu gibi hayatla ilgili olan tutumlarımız değişirken evlerimizde fazla zaman geçirmemiz nedeni ile ev dekorasyonu konusunda da farkındalığımız artmıştır.
Her şeyin değiştiği gibi ev dekorasyonları da sürekli olarak değişmektedir.
2022 senesinin odağında yer almış olan geleneksel ve konfor temalı dekorasyon stilleri 2023 trendleri arasında da yer alacaktır.
Sürdürülebilir ürünlerin önemi artmaktayken keskin ve mekanik moda anlayışı da yerini zarif unsurlara bırakacaktır.

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir.

Bizimle İletişime Geçin

Uzman Ekibimiz İle İletişim Kurun

Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti Sunuyoruz. Bizi Arıya bilir fikir ve fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.
Dekor Antalya - Daha İyi Bir Yaşam Alanı.

    Sohbet Sohbet Sohbet com Sohbetci Canlı Sohbet Dünyadan Haberler Makale Dizini Borsa Haberleri Makaleler Backlink Son dakika haberleri Muhabbet Çevrimiçi haberler Mobil Muhabbet Gündem Haberleri Moda Haber Makaleler Dizin Makalesi Mobil Sohbet mobil Sohbet Dofollow Backlink Dofollow Backlink Platformu Ücretsiz Mağaza Haber Times E haber Türk Ücretsiz Geri Bağlantılar 7/24haber Footer Backlink Backlink Yüksek DR Backlink News Times Haber Film Dizisi Spor Haberleri Kaliteli Backlink Haber Son Dakika Haber Seo Hızları Sohbet Odaları Sohbet Antalya Boya Haber Haber Moda Haberleri Siyaset Haberleri Magazin Haberleri Ats Tente tente Cinsel Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Eski Mynet Sohbet Güncel Haberler Çemberleme Makinaları